JUHTKOND

Üldkontakt – tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Direktor –

Juhiabi-personalispetsialist – Marii Raja tel: 5443 0217  marii.raja@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja – 

Koolimaja õppejuht – Kelly Keevallik tel: 6088 902 kelly.keevallik@laulasmaakool.ee

Huvijuht – Kristiina Vähk tel: 6088 904 kristiina.vahk@laulasmaakool.ee

Projektijuht – Inga Eelmäe inga.eelmae@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

TUGIPERSONAL

Tugikeskuse e-post: tugikeskus@laulasmaakool.ee

Eripedagoog – Krista Jaanus   T, K, N, R  krista.jaanus@laulasmaakool.ee

Eripedagoog – Maigi Tilga maigi.tilga@laulasmaakool.ee 

Eripedagoog/HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53471345 karin.jantson@laulasmaakool.ee

Logopeed – 

Psühholoog – Anne-Ly Lutter  E, K anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee

Sotsiaalpedagoog –  Triin Randrüüt  triin.randruut@laulasmaakool.ee

Sotsiaalpedagoog – Agnes Saarepuu agnes.saarepuu@laulasmaakool.ee

KiVa meeskond – Kristi Põldoja, Triin Randrüüt, Karin Jantson-Viljanen, Anne-Ly Lutter, Triin Sild  kiva@laulasmaakool.ee

Õpiabi õpetaja – Silvi Sarapuu silvi.sarapuu@laulasmaakool.ee 

Kooliõde –  Kertu Natka K, R tel: 58 143 002 laulasmaa@eldred.ee

ÕPETAJAD

Õpetaja Õppeaine Kontakt
Kelly Keevallik õppejuht, inglise keel kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Ljubov Erik 1. a klass ljubov.erik@laulasmaakool.ee
Kristi Sui 1. b klass kristi.sui@laulasmaakool.ee
Raily Kuum 2. a klass raily.kuum@laulasmaakool.ee
Triin Sild 2. b klass triin.sild@laulasmaakool.ee
Ülle Niinemäe 3. a klass ulle.niinemae@laulasmaakool.ee
Jaana Roos 3. b klass jaana.roos@laulasmaakool.ee 
Silvi Sarapuu 4. klass; õpiabi õpetaja silvi.sarapuu@laulasmaakool.ee
Karin Jantson-Viljanen 5. a klass; Eripedagoog/HEV koordineerija karin.jantson@laulasmaakool.ee
Carmela Sirvi 5. b klass carmela.sirvi@laulasmaakool.ee
Terje Urbanik 6. a klass; ajalugu, ühiskonnaõpetus terje.urbanik@laulasmaakool.ee
Aet Laurik 6. b klass; füüsika, keemia, loodusõpetus aet.laurik@laulasmaakool.ee
Svetlana Jürisaar 7. a klass; võõrkeeled svetlana.jurisaar@laulasmaakool.ee
Mall Türk 7. b klass; muusika, koorid mall.turk@laulasmaakool.ee
Krista Jaanus 7.c klass krista.jaanus@laulasmaakool.ee 
Siiri Vaga 8. a klass; matemaatika siiri.vaga@laulasmaakool.ee
Kadi Mäekuusk 8. b klass kadi.maekuusk@laulasmaakool.ee
Kristiina Vähk 9. a klass kristiina.vahk@laulasmaakool.ee
Kristel Chambers 9. b klass kristel.chambers@laulasmaakool.ee
Kristiina Vähk 9. c klass kristiina.vahk@laulasmaakool.ee
Piret Arikainen muusika 1. klassid, mudilaskoor piret.arikainen@laulasmaakool.ee
Helen Aasaleht lapsehoolduspuhkusel helen.aasaleht@laulasmaakool.ee
Jaago-Mait Arusoo  ajalugu jaagomait.arusoo@laulasmaakool.ee
Mati Eskel tehnoloogiaõpetus mati.eskel@laulasmaakool.ee
Merit Eskel inimeseõpetus merit.eskel@laulasmaakool.ee
Mardo Hoovi tehnoloogiaõpetus mardo.hoovi@laulasmaakool.ee
Aveli Jürimäe lapsehoolduspuhkusel aveli.jurimae@laulasmaakool.ee
Kristel Kais kehaline kasvatus kristel.kahro@laulasmaakool.ee
Agnes Kitt matemaatika agnes.kitt@laulasmakool.ee
Evelin Laht loodusõpetus, matemaatika evelin.laht@laulasmaakool.ee
Anne-Ly Lutter karjääriõpetus, psühholoog anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee
Lea Maurer kunst lea.maurer@laulasmaakool.ee
Inga Mehide haridustehnoloog, informaatika, multimeedia inga.mehide@laulasmaakool.ee
Mari-Anne Olenko klassiõpetaja marianne.olenko@laulasmaakool.ee
Niina Peerna vene keel niina.peerna@laulasmaakool.ee
Sirje Rints vene keel sirje.rints@laulasmaakool.ee
Nika Kalantar inglise keel Nika.Kalantar@laulasmaakool.ee
Jüri Rumm kehaline kasvatus juri.rumm@laulasmaakool.ee
Carmela Sirvi eesti keel ja kirjandus carmela.sirvi@laulasmaakool.ee
Urmas Espenberg kirjandus urmas.espenberg@laulasmaakool.ee 
Riina Talvik bioloogia riina.talvik@laulasmaakool.ee
Ave Tuumalu rahvatants ave.tuumalu@laulasmaakool.ee
Thea Aliise Tuulerand geograafia thea.aliise.tuulerand@laulasmaakool.ee
Ulvi Valle käsitöö, kodundus ulvi.valle@laulasmaakool.ee
Jekaterina Ilo asendusõpetaja jekaterina.ilo@laulasmaakool.ee