Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja logopeed 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel). Võimalus esitada omapoolsed soovid/tingimused.

2. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja klassiõpetaja 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel)

3. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja kehalise kasvatuse õpetaja (tööle asumisega augustis 2021)

4. Laulasmaa Kool psühholoog 0,5 koormusega (tööle asumine august 2021)

5. Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja otsib vene keele õpetajat osalise koormusega (tööle asumine august 2021)