Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool pakub tööd logopeedile 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

2. Laulasmaa Kool pakub tööd tugiisikule 1,0 koormusega koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

3. Laulasmaa Kool pakub tööd sotsiaalpedagoogile 0,5 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

4. Laulasmaa Kool pakub tööd matemaatika õpetajale osalise koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel). Soovitavalt eripedagoogilise pädevusega.

5. Laulasmaa Kool pakub tööd III k.a. väikerühma loodusainete õpetajale osalise koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

6. Laulasmaa Kool pakub tööd asendusõpetajatele.

7. Laulasmaa Kooli Lehola koolimaja pakub tööd klassiõpetajale.

8. Laulasmaa Kool Lehola lasteaed pakub tööd muusikaõpetajale osalise koormusega (0.375). Tööle asumine esimesel võimalusel.

9. Laulasmaa Kooli Lehola lasteaias ootab 6a. laps tugiisikut (lepingu sõlmib Tallinna linn). Rohkem infot lasteaia õppejuhilt Erika Elissaarelt telefonilt 59190749

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavad dokumendid palume saata:

info@laulasmaakool.ee