Laulasmaa koolimaja

Laulasmaa Kool
Reedel osalesime Keila teatejooksus.
Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

#mesikäppliigub
Laulasmaa Kool
Sügisene pööripäev sai vastu võetud laulu ja lipuvahetusega. 🍁🍁
Laulasmaa Kool
Sotsiaalkindlustusamet alustas teavituskampaaniat „Kuidas sul päriselt läheb? Tule ja räägime sellest.“ Kampaaniaga julgustatakse mitteõppivaid ja -töötavaid noori oma eesmärkide poole pürgima, seda riiklike tugisüsteemide abil.

16-29aastased mitteõppivatel ja -töötavatel noortel on olemas omad unistused, soovid ning tugevused. Seda ka juhul, kui nad ei ole neid veel kellegagi jaganud. Nende noorte nõustamiseks ja suunamiseks on loodud NGTS ehk Noortegarantii Tugisüsteem, millega on liitunud ka Lääne-Harju vald. Meie kontaktid noortele ning ka lisainfo kampaania ja tugisüsteemi kohta leiab Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt: #Noorele" target="_blank" rel="noreferrer">https://sotsiaalkindlustusamet.ee/et/ngts#Noorele
Laulasmaa Kool
Meie tublid õpilased osalesid suvel rahvusvahelistel konkurssidel. 😎

Vasalemma Rahvuste seltsi poolt korraldatud laste joonistuste konkurss "Maailm laste silmadega".
Laulasmaa koolist osales 19 tööd õp. Lea Maurer ja Niina Peerna juhendamisel. Konkursil osales 189 tööd 5 riigist- autasustamine toimus 18. juunil Ämaris.
Riann Raatma (12.a.) - võitja nominatsioonis "Parim joonistuse süžee"
Tõnis Tamm (13.a.) - III koht
Leena Raantse (14.a.) - II koht
Sofia Gorohhova (14.a.) - III koht
Gabrielle Kalev (14.a.) - Võitja nominatsioonis "Publiku lemmik)
Lorenzo Pukk (14.a.) - Võitja nominatsioonis "Erksate värvide kasutamine"

Rahvusvahelised konkursid, mis olid pühendatud vene-prantsuse kunstnikule ja poeedile Mark Chagal (135-aastase juubelile).
Toimus 2 konkursi: luuletuste lugemise konkurss. Laulasmaa koolis osalesid Maria Antipov (III koht) ja Lorenzo Pukk (II koht). Osalejaid oli 18.
Teine konkurss: laste joonistuse konkurss "Joonistame Chagalli stiilis". Konkursil osales 482 tööd. Meie Jaan Treier saavutas III koha oma vanuse kategoorias (8.kl).
Konkursil osalesid 5A, 5B, 7A, 8B klassi õpilased (eelmisel aastal). Autasustamine toimus Narvas 7.07.2022.

Palju õnne kõigile osalejatele!! 🎉💐🎉

#tublidõpilased #tublidõpetajad
Laulasmaa Kool
Meie uus õpilasesindus sai täna direktori poolt sisseõnnistatud ❤️
Edu neile!! 😎
@laulasmaaoe #õpilasesindus
Laulasmaa Kool
Käisime maailmakoristuspäeva raames koristamas ka Laulasmaa Spa territooriumil, lootes, et kooli ja spa vaheline koostöö tugevneb veelgi ning ühel päeval saavad meie lapsed teha oma kohustuslikud ujumistunnid Laulasmaa Spas.

LaSpa Laulasmaa