Laulasmaa koolimaja

Laulasmaa Kool
🏃‍♀️🏃‍♂️🏃 Eile korraldas Laulasmaa Kool legendaarse Jüripäeva jooksu neljas erinevas võistluskategoorias! 🏃‍♂️🏃‍♀️🏃 Osalejaid oli üle 100 ning julgemad proovisid oma jooksuoskusi kostüümides. Suured tänud Reginale, Ingale, Jan Martinile ja Mariele! 🌟 #Jüripäev #LaulasmaaKool #Jooks #Kostüümijooks #SportlikPäev
Laulasmaa Kool
9A klassi õpilased, Lorenzo P. ja Tõnis T., on näidanud üles tõelist innovatsiooni ja pühendumust keskkonnasõbralikkusele, luues projektõppe raames midagi erakordset meie koolile - taara kogumiskasti! 🔄
See eriline kast on valmistatud peamiselt taaskasutatud materjalidest, näidates, kuidas vanast saab luua uut ja kasulikku. 👏 Lorenzo ja Tõnise pingutuste taga seisab õpetaja Mardo, kes juhendas neid läbi selle loomeprotsessi.

Läheme koos rohelisema ja jätkusuutlikuma tuleviku poole. Täname Lorenzo't, Tõnist ja õpetaja Mardot nende panuse eest meie kooli ja planeedi heaks! 🌍💚

#RohelineKool #Taaskasutus #Projektõpe #InnovatsioonKoolis @laaneharju
Laulasmaa Kool
Laulasmaa Kooli vana traditsioon, Jüriöö teatejooks, tuleb jälle!

Neljapäeval, 18. aprillil, toimub Laulasmaa Kooli lähiümbruses lustlik Jüriöö jooks, mis on teatejooks 5-liikmelistele võistkondadele. Kogunemine toimub 17:45 ja jooks algab kell 18:00.
Iga osaleja peaks suutma joostes läbida ligikaudu 300 meetrit.
Jooks toimub 4-s erinevas võistluskategoorias. Igas meeskonnas peab olema vähemalt 2 naissoost osalejat:
1.- 3. klasside õpilased Laulasmaa koolimajast (registreerimine liikumisõpetaja juures)
4. – 6. klass õpilased Laulasmaa koolimajast (registreerimine liikumisõpetaja juures)
7. – 9. klass õpilased Laulasmaa koolimajast (registreerimine liikumisõpetaja juures)
Ja segameeskonnad (2 täiskasvanut + 3 last), mis on avatud ka kohalikele osalejatele väljastpoolt koolimaja. Täiskasvanuks võib olla õpetaja, lapsevanem või kohalik elanik. Oodatud on osalema ka lapsed, kes ei õpi Laulasmaa Koolis.
Palume kõigil end registreerida hiljemalt 11. aprilliks!
Segameeskondadel palume registreerida järgneva lingi kaudu:
Võitjatele on auhinnad! Segameeskonna peauhind on LaSpa poolt perepilet (5-inimesele) LaSpa vee- ja saunakeskusesse! Teiste kategooriate võitjatele on auhinnaks midagi magusat.
Samuti palume, et meeskonnaliikmed tuleksid kostüümides: olgu selleks kas lihtsalt sarnased aksessuaarid või ühte värvi T-särgid. Parimal juhul aga midagi põnevat!
Silmapaistvaimale kostüümile on auhinnaks maitsev kringel kohviku Ott&Matilda poolt!
Lisaküsimuste korral kirjutage palun Laulasmaa Kooli projektijuhile, Inga Eelmäele: Inga.eelmae@laulasmaakool.ee
Laulasmaa Kool
🌟 Meil on suur rõõm ja uhkus teatada, et meie judokad tõid nädalavahetusel toimunud Judo VIII Superturniirilt Tallinnas koju kolm väärtuslikku medalit! 🥇🥈🥉

💪 Võistlustulle astusid judokad vanuseklassides U10 kuni U16, esindades Laulasmaad ja Dokyo klubi suurepärase võitlusvaimuga. Meie neljast vaprast judokast kolm naasesid koju medalitega, demonstreerides nii tehnikat kui ka tahtejõudu.

🏆 Poodiumile jõudsid:
U12 vanuseklassis Kristina V., tüdrukute -45kg kaalukategoorias, saavutas 1. koha, märgistades oma esimese võistluse kohe uhke karikavõiduga.
U14 vanuseklassis Luukas L., -42kg kaalukategoorias, võitles välja 2. koha ja hõbemedali.
U16 vanuseklassis Enry T., -60kg kaalukategoorias, saavutas 3. koha ja pronksmedali.

👏 Palju õnne meie judokatele nende fantastiliste saavutuste eest ja suur tänu treeneritele!

#LaulasmaaKool #JudoSuperturniir Judoklubi Dokyo 🥋✨
Laulasmaa Kool
🐣🌷 Täna oli meie koolis eriti lõbus ja värvikirev päev! Meie armsad 1. klasside õpilased said osa võtta õues munadejahist! 🐰💐 Nad otsisid innukalt peidetud paberist mune, mida hiljem said vahetada maitsva Kinder Surprise muna vastu.

🏫 Suuremad õpilased ei jäänud samuti otsimisest kõrvale. Koolimaja peidetud nurkades toimus omaette munadejaht, kus kümme kõige kiiremat detektiivi said samuti premeeritud üllatusmunaga. 🕵️‍♂️🥚

🎁 Suur tänu Laulasmaa Selverile, kes toetas meid nende maitsvate üllatusmunadega!

🤓 Põnev fakt munadejahi kohta: Kas teadsite, et munadejaht on kevade tervitamise traditsioon, mis ulatub sajandite taha? See sümboliseerib uue elu algust ja viljakust. Munade peitmine ja otsimine on saanud paljudes kultuurides kevadpühade lahutamatuks osaks, tuues rõõmu nii suurtele kui väikestele. 🐰🥚🐣

🌸 #munadejaht #kevadpühad #koolielu #traditsioonid #LaulasmaaSelver
Laulasmaa Kool
🎉 Täna tähistame erilist verstaposti - Laulasmaa koolimaja on saanud 18-aastaseks! 🎂
Justkui astuks täisealise inimese kingadesse, tähistasime seda olulist päeva ühtsuse ja rõõmuga. Kogunesime kõik kokku, et laulda sünnipäevalaulu ja süüa tükike maitsvat torti.
#LaulasmaaKoolOnTäisealine