JUHTKOND

Kontakt – tel. 59190971, 6042644 info@laulasmakool.ee

Direktori kt – Kadi-Ingel Kungla tel. 6088 901 kadi-ingel.kungla@laulasmaakool.ee

Sekretär – Maaris Paukson tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa heli.terasmaa@leholakool.ee

Koolimaja õppejuht – Nele Lavrikov  nele.lavrikov@leholakool.ee

Projektijuht – Inga Eelmäe inga.eelmae@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

TUGIPERSONAL 

Eripedagoog – Age Saar e-post: age.saar@leholakool.ee

Eripedagoog – Marika Jegers marika.jegers@leholakool.ee

SotsiaalpedagoogKristel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee

Kooliõde – Kertu Natka kertu.natka@laulasmaakool.ee

KiVa- tiimi liikmed – Maarika Friedemann maarika.friedemann@leholakool.ee Riina Talvis riina.talvis@leholakool.ee
ÕPETAJAD
 Õpetaja Õppeaine  Kontakt 
 Nele Lavrikov  2. klassi klassiõpetaja nele.lavrikov@leholakool.ee
 Aivi Tomson  3. klassi klassiõpetaja; huvijuht  aivi.tomson@leholakool.ee
 Laura Tanni  4. klassi klassiõpetaja; muusika õpetaja laura.tanni@leholakool.ee
 Riina Talvis 5. klassi klassiõpetaja; inglise keel  riina.talvis@leholakool.ee
 Therese Evert  6. klassi klassiõpetaja therese.evert@leholakool.ee
Maarika Friedemann 1. klass klassiõpetaja; vene keel maarika.friedemann@leholakool.ee
 Siim Tõnisson  kehaline kasvatus siim.tonisson@leholakool.ee
 Mardo Hoovi tehnoloogia õpetaja mardo.hoovi@kloogakool.ee 
Aveli Jürimäe rahvatantsuõpetaja aveli.vellerind@leholakool.ee
Inga Mehide informaatika õpetaja inga.mehide@laulasmaakool.ee
 Eliis Elmik pikapäevarühma õpetaja; kunsti õpetaja eliis.elmik@leholakool.ee