JUHTKOND

Üldkontakt – tel 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Direktor – Vladislav Lušin tel 5836 6401/6088 901 Vladislav.Lusin@laulasmaakool.ee

Juhiabi-personalispetsialist – Marii Raja tel 5443 0217 marii.raja@laulasmaakool.ee

Õppejuht – Saskia Virosiim tel 5887 4223/6088 902 saskia.virosiim@laulasmaakool.ee 

Tugiteenuste juht – Jane Salm tel 5394 0704 jane.salm@laulasmaakool.ee

Projektijuht – Inga Eelmäe inga.eelmae@laulasmaakool.ee

Huvijuht – Kristiina Vähk tel 5855 9335/6088 904 kristiina.vahk@laulasmaakool.ee


TUGIPERSONAL 

Tugiteenuste juht – Jane Salm tel 53940704 jane.salm@laulasmaakool.ee

Eripedagoog – Marika Jegers marika.jegers@laulasmaakool.ee

KiVa meeskond – Maarika Friedemann maarika.friedemann@laulasmaakool.ee

Kooliõde – Kertu Natka laulasmaa@flegado.ee

ÕPETAJAD 
 Õpetaja Õppeaine  Kontakt 
Maarika Friedemann 1. ja 4. klassiõpetaja; vene keel; ajalugu maarika.friedemann@laulasmaakool.ee
Gerli Paavel 2. ja 5. klassiõpetaja; inglise keel gerli.paavel@laulasmaakool.ee
  4. ja 5.kl informaatika, PPR