JUHTKOND

Üldkontakt – tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Direktor – 

Juhiabi-personalispetsialist – Marii Raja tel: 5443 0217  marii.raja@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja – 

Õppealajuhtaja –  Ülle Krabo tel: 6088909 ulle.krabo@laulasmaakool.ee
 
 
TUGISPETSIALISTID
 
Eripedagoog – Krista Jaanus krista.jaanus@laulasmaakool.ee
 
Psühholoog – Anne-Ly Lutter annely.lutter@laulasmaakool.ee
 
Sotsiaalpedagoog – Triin Randrüüt triin.randruut@laulasmaakool.ee
 
RÜHM MERILÕVID
Õpetaja Annika Hagala annika.hagala@laulasmaakool.ee
Õpetaja Evelin Eltermaa evelin.eltermaa@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Olga Kuusalu  
Rühma kontaktid tel. 58544821  
 
 
RÜHM TÄHETÄPSUD
Õpetaja Ülle Aava ulle.aava@laulasmaakool.ee
Õpetaja Ruta Rüütli ruta.ruutli@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Elle Hagala  
Rühma kontaktid tel. 6088916  
 
RÜHM SIPSIKUD
Õpetaja Kristi Võsa kristi.vosa@laulasmaakool.ee
Õpetaja Irma Eimla irma.eimla@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Kattri Reinula  
Rühma kontaktid tel. 6088917  
 
RÜHM KARUKELLAD
Õpetajad Jana Hinno jana.hinno@laulasmaakool.ee
Õpetajad Kairi Miggur  kairi.miggur@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Jane Kalda  
Rühma kontaktid tel. 58544821  
 
 
RÜHM ÕNNETRIINUD
Õpetaja Aire Läns aire.lans@laulasmaakool.ee
Õpetaja Ave Rohtla ave.rohtla@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Kristin Linnas  
Rühma kontaktid tel. 6088918  
 
RÜHM HUNDUD
Õpetaja Maiu Vaatmann maiu.vaatmann@laulasmaakool.ee
Õpetaja Silvi Saarniit silvi.saarniit@laulasmaakool.ee
Õpetaja abi Liili Kallaste  
Rühma kontaktid tel. 6088919  
 
Muusikaõpetaja – Piret Arikainen piret.arikainen@laulasmaakool.ee
Muusikaõpetaja – Pille Karras pillekarras@gmail.com
Liikumisõpetaja – Siiri Raudna siiri.raudna@laulasmaakool.ee