Laulasmaa koolimaja

Laulasmaa Kool
Täna oli meeleolu koolis kurb, sest meie direktoril Kristil oli viimane tööpäev meie koolis. Samal ajal tõid päikest meie päeva Muhu kooli õpetajad, kes meie õpilastele õpetajatevahetuse raames tunde andsid.
Esimesel pildil õpilasesinduse liikmed, kes tänasid direktorit toreda koostöö eest ning teisel pildil Muhu Põhikooli esindus.

#omamoodikoolipäev @muhu_pohikool @laulasmaaoe
Laulasmaa Kool
Teise advendi hommik peetud. Suur aitäh kolmandatele klassidele ilusate laulude ning lustaka mängu eest. 🕯🕯

#teineadvent
Laulasmaa Kool
Meie vilistlane Markkus käis täna rääkimas Merekoolist, kus ta õpib laevakapteniks.

#laulasmaakoolineljateiskümneslend #laulasmaakoolivilistlane
Laulasmaa Kool
Auhinnaks on maitsev piparkoogitaigen @ottjamatildakohvik -ult.
#laulasmaakool
Laulasmaa Kool
Laulasmaa 6-7. klassi poisid osalesid Harjumaa koolivahelisel korvpallivõistlusel.

Keila Tervisekeskuses toimunud alagrupiturniiril saadi kokkuvõttes kuues kohta. Võideti Randevere Kooli, kaotust tuli tunnistada Kiili Kooli ja Risti Põhikooli võistkondadelt. Laulasmaa Kooli 6-7. klassi poistele oli see esmaskordne kogemus osaleda iga-aastasel Harjumaa Spordiliidu poolt korraldatud võistlusel.
Kahjuks seekord finaalturniirile veel ei pääsenud.

Võistkonnas mängisid: Mathius Pastarus, Oskar Jürisaar, Rain Posti, Magnus Viksi, Sten Robin Soosaar, Karl Teesalu, Chris-Derek Vahtra, Simon Salumäe ja Daniel Vilder. Võistkonda juhendas: Tarmo Hein

#korvpall #laaneharjukorvpallikool #lääneharjuvald
Laulasmaa Kool
Siis kui õpilased kodus õpivad, on õpetajad koolitustel ja koosolekutel. Meie rõõmuks käisid kadrisandid õpetajatele tervist ja tarkust toomas.

#kadrisandid #iseseisvaõppimisepäev