Laulasmaa koolimaja

Oleme teie üle uhked 🤩

#lääneharjuvald #neljateiskümneslaulasmaakoolilend
Laulasmaa Kool
Ja lendaski meie 14.lend Laulasmaa Koolist ära.
Olge tublid! Jääme teid igatsema ❤️

#neljateiskümneslaulasmaakoolilend
Laulasmaa Kool
9.b klass käis oma lõpuekskursioonil Saarnaki laiul ning tee peal külastati ka Kassarit ja Tuuletorni. 🏝🛶🚤

#neljateiskümneslaulasmaakoolilend #hiiumaa
Laulasmaa Kool
Purjetamistrennid toimuvad Lohusalu sadamas. Trennid on 2,5 h pikad ja kaks korda nädalas esmaspäeval ja neljapäeval kell 10:00-12:30. Purjetame, õpime teooriat ja teeme muid lõbusaid tegevusi välisõhus. Talvel teeme mitmekülgset üldfüüsilist trenni. Ootame lapsi vanuses 7-12. Registreerimine kuni 25. juuni. Ootame kõiki huvilisi uudistama proovitreeningule 27. juuni kell 10:00.

#purjetamine
Laulasmaa Kool
Pingelise kooliaasta lõpetuseks puhkasid 8. klassid Valma seikluspargis, kus sai ujuda, ronida, palli mängida, saunas ja mullivannis käia. Tagasiteel külastati Võhma Valgusevabrikut, kus Peter tutvustas küünlavalmistamise kunsti – saadi teada, et 7 cm läbimõõduga küünalt tuleb järjest põletada vähemalt 5 tundi, nii põleb küünal ühtlaselt. 15. lend soovib kõigile imeilusat suve!

#väljasõit #valmaseikluspark