Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja logopeed 1,0 koormusega (tööle asumine jaanuar 2020)

2. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja psühholoog 0,5 (tööle asumine esimesel võimalusel)

3. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja muusikaõpetaja 1,0 koormusega (tööle asumine alates august 2020)

4. Laulasmaa Kool Lehola lasteaed muusika- ja liikumisõpetaja 0,75 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel)

5. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja klassiõpetaja (tööle asumine esimesel võimalusel)

6. Laulasmaa Kool Klooga lasteaed õpetaja 1,0 koormusega (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduseks, tööle asumisega alates 01.08.2020)

7. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja matemaatikaõpetaja 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel)

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavad dokumendid saata:

info@laulasmaakool.ee