Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool pakub tööd logopeedile 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

2. Laulasmaa Kool pakub tööd sotsiaalpedagoogile 0,5 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

3. Laulasmaa Kool pakub tööd matemaatika õpetajale osalise koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel). Soovitavalt eripedagoogilise pädevusega.

4. Laulasmaa Kool pakub tööd III k.a. väikerühma loodusainete õpetajale osalise koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel).

5. Laulasmaa Kool pakub tööd sekretärile. Tööle asumine 14.03.2022. a.

6. Laulasmaa Kooli Lehola koolimaja pakub tööd klassiõpetajale.

7. Laulasmaa Kool pakub tööd 7.-9. klassi geograafiaõpetajale 1,0 koormusega alates jaanuarist 2022. a.

8. Laulasmaa Kooli Lehola lasteaias ootab 6. a. laps tugiisikut (lepingu sõlmib Tallinna linn). Rohkem infot lasteaia õppejuhilt Erika Elissaarelt telefonilt 59190749

9. Vallavalitsus võtab tööle tugiisiku Laulasmaa Kooli Karjaküla lasteaeda

Lääne- Harju Vallavalitsus otsib tugiisikut Laulasmaa Kooli Karjaküla lasteaias käivale 6-aastasele poisile. Tööaeg E-R 8-17.
Sobival kandidaadil on:
• vähemalt keskharidus
• pingetaluvus, koostöövalmidus ning sõbralikkus
• kasuks tuleb tugiisiku koolituse läbimine
Tööülesanded:
• juhendada, kaasata ja toetada last igapäevategevustes ja sotsiaalses suhtluses
• olla lapsele abiks, õpetada ja julgustada teda igapäevaelus toime tulema
Töö toimub käsunduslepingu alusel. Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.
Kandideerimiseks palun saatke avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt  14.01.2022 e-posti aadressile marily.haitson@laaneharju.ee.
Lisateave: Laulasmaa Kooli Karjaküla lasteaia õppealajuhataja Erika Elissaar, tel. 59190749

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavad dokumendid palume saata:

info@laulasmaakool.ee