Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja klassiõpetaja, lisaeriala inglise keel (tööle asumine august 2019)

2. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja õppejuht 1,0 koormusega

3. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja- ja lasteaia majandusjuhataja abi 1,0 koormusega

4. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja psühholoog 0,5 (tööle asumine esimesel võimalusel)

5. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja muusikaõpetaja 1,0 koormusega (tööle asumine august 2019)

6. Laulasmaa Kool Laulasmaa lasteaia õpetaja abi (tööle asumine esimesel võimalusel)

7. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja majahoidja 1,0 (tööle asumine esimesel võimalusel)

8. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja köögi abitööline (tööle asumine august 2019)

9. Laulasmaa Kool Lehola koolimaja logopeed 1,0 (tööle asumine esimesel võimalusel)

10.Laulasmaa Kool Lehola koolimaja klassiõpetaja 1,0 koormusega

11. Laulasmaa Kool Lehola koolimaja koristaja (tööle asumine esimesel võimalusel)

12. Laulasmaa Kool Lehola lasteaed muusika- ja liikumise õpetaja 0,75 (alates 01.08.2019)

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridusttõendavad dokumendid saata:

info@laulasmaakool.ee