Tööpakkumised

Laulasmaa Kool pakub tööd järgmistele ametikohtadele:

1. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja klassiõpetaja, võimalusel lisaeriala inglise keel (tööle asumine esimesel võimalusel)

2. Laulasmaa Kool Klooga koolimaja muusikaõpetaja 0,5 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel)

3. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja projektijuht 1,0 koormusega (tööle asumisega sept. 2019)

4. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja psühholoog 0,5 (tööle asumine esimesel võimalusel)

5. Laulasmaa Kool Laulasmaa lasteaia õpetaja abi (tööle asumine esimesel võimalusel)

6. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja köögi abitööline (tööle asumine esimesel võimalusel)

7. Laulasmaa Kool Lehola koolimaja logopeed 1,0 (tööle asumine esimesel võimalusel)

8. Laulasmaa Kool Laulasmaa koolimaja majahoidja 1,0 koormusega (tööle asumine esimesel võimalusel)

9. Laulasmaa Kool Lehola koolimaja koristaja (tööle asumine esimesel võimalusel)

10. Laulasmaa Kool Lehola lasteaed muusikaõpetaja 0,375 koormusega (tööle asumisega esimesel võimalusel)

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja haridusttõendavad dokumendid saata:

info@laulasmaakool.ee