Laulasmaa koolimaja
Aadress: Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla, 76702 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 60 88900 info@laulasmaakool.ee
Kooli õppealajuhataja: Kelly Keevallik tel. 60 88902 kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Lasteaia õppejuht: Ülle Krabo tel. 60 88909 ulle.krabo@laulasmaakool.ee
Huvijuht: Kristiina Vähk tel. 6088904 kristiina.vahk@laulasmaakool.ee
Majandusjuhataja: Anne Koinberg tel. 6088 903  anne.koinberg@laulasmaakool.ee

Klooga koolimaja
Aadress: Aedlinna tee 5, Klooga alevik, 76703 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6043143
Kooli õppejuht: Helen Aasaleht helen.aasaleht@kloogakool.ee
Majandusjuhataja abi (toitlustus): Ülle Tamm tel. 604 34 16 ulle.tamm@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi (majandus): Oksana Hiis tel 6043416 oksana.hiis@kloogakool.ee

Klooga lasteaed
Aadress: Maeru 4, Klooga alevik, 76703 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6043416, 59190749
Õppejuht: Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee 

Lehola koolimaja ja lasteaed
Aadress: Orisküla tee 20, Lehola küla, 76612 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6042644
Õppejuht: Nele Lavrikov  nele.lavrikov@leholakool.ee
Majandusjuhataja abi- Heli Terasmaa tel. 59066030 heli.terasmaa@leholakool.ee

Lasteaia õppejuht: Erika Elissaar tel. 59190749 erika.elissaar@kloogakool.ee

Mesimummu rühm Karjaküla lasteaias
Aadress: Keila tee 7, Karjaküla alevik, 76603 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 53038978 
Õppejuht: tel. 59190749 Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee 

 

Laulasmaa Kooli toetusfond “Valge klaver”   

EE052200001120110028 Swedbank (saaja: Lääne-Harju Vallavalitsus).