ÕPILASTE HUVIRINGID 2018/2019 ÕA

Täpsustav informatsioon huvijuhilt Kristiina Vähk kristiina.vahk@laulasmaakool.ee

Esmaspäev

• TORE ring 16:00 muusikaklassis (juhendajad Merit Eskel ja Anne- Ly Lutter)
    TORE- ring on sotsiaalsete oskuste õpetamise ring, kus eelkõige õpitakse paremini iseendaga toime tulema. Selle tulemusena on noor tähelepanelikum kaaslaste suhtes, märgates iseendaga teadlikult tööd tehes ka koolikaaslaste rõõme ja muresid. Selles ringis õpitakse olema julgem ja avatum, olema parem klassi- ja koolikaaslane. Ühtlasi parem kodanik. Läbi elutervete väärtuste jagamise õpib noor iseennast valutumalt leidma. Tugiõpilane ehk torekas on koolis märkaja, kuulaja, vajadusel sekkuja. Meie tegemistele saab kaasa elada ajaveebis. http://torelaulasmaa.blogspot.com.ee/. Tahad rohkem teada? Vaata www.tore.ee
  • Loodusring  1.- 4. klassidele 14.50  (osalustasu 22€, juhendaja Evelin Laanest)
    Loodus- ja teadusringis kohtuvad uudishimulikud õpilased, kes tahavad teada, kuidas looduses asjad toimivad. Teeme lihtsamaid keemiakatseid, uurime veidi füüsikat, meisterdame, mängime ja nokitseme erinevate loominguliste ülesannete kallal ja seda nii iseseisvalt kui ka paaris- ja grupitööd tehes. Õpime nii õues kui siseruumides ja saame selle käigus tuttavaks meie tavalisemate imetajate, lindude, taimede ja putukatega.

Õppekava on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt registreeritud ja õppetasult saab 20% tulumaksutagastust.
    Ringi registreerimine ja lisainfo: info@lohekool.ee ja telefonil 5193 2276; www.lohekool.ee
  • Judo 1.–2. klassidele 13.45 lasteaia saalis. Info: www.dokyo.ee

Teisipäev

• Päästering 14.50 keemia-füüsikaklassis (juhendaja Katrin Mägedi)

Kolmapäev

• TORE – ring 16.00 aulas (juhendajad Merit Eskel ja Mati Eskel)
  • Robootika WeDO 1. klassidele 14.50 auditooriumis (juhendaja Kristi Sui)

Neljapäev

• Käsitööring  2.-3. klassile 14.50 käsitööklassis (materjalide tasu 15 € 3 kuud, juhendja Ulvi Valle)
  • Puutööring  14.50 tehnoloogiaklassis (juhendaja Mati Eskel)
  • Judo 1.–2. klassidele 13.45 lasteaia saalis

Laulasmaa Muusikastuudio  (täpsem info õpetaja Sille Ojastult sille.ojastu@laulasmaakool.ee)

Klaasi- ja kunstiring alates detsember 2018 (materjali tasu 30 € 3 kuud, juhendaja Lea Maurer). Täpsem info tulemas.

TÄISKASVANUTE HUVIRINGID 2018/2019  ÕA

• Jooga –  teisipäeviti 18.00 – 19.30 kooli aulas  (juhendaja Meeta Kalle)
  • Lahepere Kultuuriselts naisrühm- pühapäeviti 17:30-19:30 (juhendaja Age Leedo)
  • Lahepere Kultuuriselts segarühm- teisipäeviti 19:30-21:00 (juhendaja Age Leedo)