Kontaktid Lehola lasteaed

Kooli õppejuht Nele Lavrikov nele.lavrikov@leholakool.ee
telefon: 6042644
Lasteaia õppejuht Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee
telefon: 59190749
Majandusjuhataja abi Heli Terasmaa heli.terasmaa@leholakool.ee
Rühm Oravad
Õpetajad:
Lasteaiaõpetja abi: Virve Koort
Rühma telefon: 53569549
Rühm Lepatriinud
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Reelika Jõgi
Rühma telefon: 53438461
Rühm Kiisud
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Sirje Tukkia
Rühma telefon: 53493340
Karjaküla lasteaia rühm Mesimummud
Õpetajad:
Lastaiaõpetaja abi:
Anneli Eelmäe
Margit Kiik
Rühma telefon: 53038978
Lastega töötavad spetsialistid
Muusika -ja liikumiseõpetaja Karjakülas Malle Klamp  malle.klamp@leholakool.ee
Muusikaõpetaja: Laura Tanni laura.tanni@leholakool.ee
Liikumisõpetaja: Siim Tõnisson siim.tonisson@leholakool.ee
Eripedagoog: Age Saar age.saar@leholakool.ee
Logopeed (vene keelt kõnelevatele lastele): Valeria Sedler
Logopeed Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee 
Psühholoog Liis Getter Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee