Kontaktid Lehola lasteaed

Direktor – Kadi Mäekuusk tel. 6088 901 kadi.maekuusk@laulasmaakool.ee

Sekretär – Helen Martsik tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Lehola lasteaia õppejuht – Erika Elissaar tel. 59190749  erika.elissaar@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa , 6088930, 59066030 heli.terasmaa@leholakool.ee
 
Rühm Oravad
 
Õpetajad:
Lasteaiaõpetja abi: Virve Koort
 
Rühma telefon: 53569549
 
Rühm Lepatriinud
 
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Reelika Tammu
 
Rühma telefon: 53438461
 
Rühm Kiisud
 
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Sirje Tukkia
 
Rühma telefon: 53493340
 
 
Karjaküla lasteaia rühm Mesimummud
 
Õpetajad:
Lastaiaõpetaja abi:
Anneli Eelmäe
Margit Kiik
 
Rühma telefon: 53038978
 
Lastega töötavad spetsialistid
Muusika -ja liikumiseõpetaja Karjakülas – Malle Klamp  malle.klamp@leholakool.ee
Muusikaõpetaja – Signe Takking signe.takking@leholakool.ee
Liikumisõpetaja  –  Siim Tõnisson siim.tonisson@leholakool.ee
HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53076680 karin.jantson@laulasmaakool.ee
Eripedagoog – Age Saar age.saar@leholakool.ee
Logopeed (vene keelt kõnelevatele lastele) -Valeria Sedler valeria.sedler@kloogakool.ee
Logopeed – Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee 
Psühholoog – Liis Getter Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee