JUHTKOND

Üldkontakt – tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Direktor – 

Juhiabi-personalispetsialist – Marii Raja tel: 5443 0217 marii.raja@laulasmaakool.ee

Klooga lasteaia õppejuht – Erika Elissaar tel. 59190749 erika.elissaar@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi – Ülle Tamm tel. 6043416, 53076680 ulle.tamm@kloogakool.ee

 

TUGISPETSIALISTID

HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53076680 karin.jantson@laulasmaakool.ee

Logopeed – Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee

Logopeed – Valeria Sedler (vene keelt kõnelevatele lastele) valeria.sedler@kloogakool.ee

Eripedagoog – Age Saar age.saar@leholakool.ee

Eesti keele õpetaja – Anu Tammik anu.tammik@kloogakool.ee

Psühholoog – Külliki Rannu kylliki.rannu@kloogakool.ee

RÜHM ORAVAPÕNNID
Õpetaja Karin Kalev karin.kalev@kloogakool.ee
Õpetaja Harda Meri harda.meri@kloogakool.ee
Õpetaja abi Elo Saari elo.saari@kloogakool.ee
Rühma kontaktid tel. 51976254 oravap6nnid@kloogakool.ee
RÜHM MÜRAKARUD
Õpetaja Karoline Rähn karoline.rahn@kloogakool.ee
Õpetaja Helju Saamer helju.saamer@kloogakool.ee
Õpetaja abi Alla Prantsen alla.prantsen@kloogakool.ee
Rühma kontaktid tel. 53829864 myrakarud@kloogakool.ee

 

RÜHM PÄIKESEJÄNKUD
Õpetaja Käti Kasmann kati.kasmann@kloogakool.ee
Õpetaja Keity Müür keitymuur@kloogakool.ee
Õpetaja abi Kaja Kaarna kaja.kaarna@kloogakool.ee
Rühma kontaktid tel. 53028675 p2ikesej2nkud@kloogakool.ee

Muusika- ja liikumisõpetaja – Tiia Laidinen tiia.laidinen@kloogakool.ee