Direktor – Kadi Mäekuusk tel. 6088 901 kadi.maekuusk@laulasmaakool.ee

Sekretär – Helen Martsik tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Klooga lasteaia õppejuht – Erika Elissaar tel. 59190749  erika.elissaar@kloogakool.ee

HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53076680 karin.jantson@laulasmaakool.ee

Logopeed– Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee

Logopeed– Valeria Sedler (vene keelet kõnelevatele lastele) valeria.sedler@kloogakool.ee

Muusika- ja liikumisõpetaja– Tiia Laidinen tiia.laidinen@kloogakool.ee

Eripedagoog– Viire Null viire.null@kloogakool.ee

Eesti keele õpetaja– Anu Tammik anu.tammik@kloogakool.ee

Psühholoog – Külliki Rannu kylliki.rannu@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi – Ülle Tamm tel. 6043416 ulle.tamm@kloogakool.ee

Oravapõnnide rühm 

Õpetajad:

Karin Kalev karin.kalev@kloogakool.ee

Harda Meri harda.meri@kloogakool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Elo Saari elo.saari@kloogakool.ee

Rühma e-posti aadress: oravaponnid@gmail.com
telefon: 51976254

Mürakarude rühm 

Õpetajad:

Karoline Rähn karoline.rahn@kloogakool.ee

Helju Saamer helju.saamer@kloogakool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Alla Prantsen alla.prantsen@kloogakool.ee

Rühma e-posti aadress: murakarud123@gmail.com
telefon: 53829864

Päikesejänkude rühm

Õpetajad:

Käti Kasmann kati.kasmann@kloogakool.ee

Anu Lindus anu.lindus@kloogakool.ee

Lasteaiaõpetaja abi: Kaja Kaarna kaja.kaarna@kloogakool.ee

Rühma e-posti aadress: p2ikesejankud@gmail.com
telefon: 53028675