Tunnustamine

*********************************************************************************************************************************************************************

Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas aasta tegijad. Paljude rõõmuks kuulutati Harjumaa aasta noortetreeneriks 2018 Laulasmaa koolis ja Keila võrkpallikoolis meie järelkasvu juhendav Jüri Rumm.

Palju õnne ja aitäh laureaadile!

Üliõpilane tunnustab

Keila Muusikakooli ja Laulasmaa Kooli lasteaia kandleõpetaja Pille Karras pälvis Eesti Muusikakoolide Liidu Tänupreemia. Palju õnne!

Laulasmaa Kooli Klooga lasteaia liikumis-ja muusikaõpetaja Viktoria Grahv pälvis tunnustuse. Tema helilooming “Improvisatsioon mängutoosis” on valitud Tartu Raekoja kariljoni aastaprogrammi uue kariljoni esituses ja tema kirjutatud laul “Kui oleksin ma tuules kõikuv puu” jõudis äramärgitud teoste hulka 2019. aasta Üldlaulupeo repertuaari konkursil ning avaldatakse laulupeo kogumikus.