Laulasmaa koolimajas

Eripedagoog – Krista Jaanus   T, K, N, R  krista.jaanus@laulasmaakool.ee

Logopeed – Pille Möll  E, T, K, N pille.moll@laulasmaakool.ee

Psühholoog – Anne-Ly Lutter  E, K  anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee

Sotsiaalpedagoog –  Triin Randrüüt T, N, R triin.randruut@laulasmaakool.ee

Kooliõde – Kertu Natka E, T, K, R 9.00-15.30 tel. 58143002  kertu.natka@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog- Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

Klooga koolimajas

Logopeed- Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee

Eripedagoog- Viire Null viire.null@kloogakool.ee

Psühholoog- Valeria Siminko valeria.siminko@kloogakool.ee

Logopeed- Valeria Sedler valeria.sedler@kloogakool.ee

Haridustehnoloog- Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

Lehola koolimajas

Eripedagoog- Age Saar age.saar@leholakool.ee

Eripedagoog- Marika Jegers marika.jegers@leholakool.ee

Haridustehnoloog- Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee
 

KIVA meeskond: Kadi Mäekuusk, Triin Randrüüt, Anne-Ly Lutter, Karme Beek, Kristel Chambers,  Triin Sild, Karin Jantson-Viljanen, Evelin Einamann ja Külli Veerme (Klooga koolimaja), Kadi-Ingel Kungla, Varje Mägi, Riina Talvis ja Maarika Friedemann (Lehola koolimaja).

E-post: kiva@laulasmaakool.ee