Laulasmaa koolimaja
Aadress: Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla, 76702 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 60 88900 info@laulasmaakool.ee
Kooli õppejuht: Kelly Keevallik tel. 60 88902 kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Lasteaia õppejuht: Ülle Krabo tel. 60 88909 ulle.krabo@laulasmaakool.ee
Huvijuht: Gethe Kooli tel. 6088904 gethe.kooli@laulasmaakool.ee
Majandusjuhataja: Anne Koinberg tel. 6088 903  anne.koinberg@laulasmaakool.ee

Tarekese lasteaed
Aadress: Side tee 1, Laulasmaa küla, 76702 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 58544821, info@laulasmaakool.ee

Klooga koolimaja
Aadress: Aedlinna tee 5, Klooga alevik, 76703 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6043143 info@kloogakool.ee
Kooli õppejuht: Külli Veerme kulli.veerme@kloogakool.ee
Huvijuht: Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee
Majandusjuhataja abi: Ülle Tamm tel. 604 34 16 ulle.tamm@kloogakool.ee

Klooga lasteaed
Aadress: Maeru 4, Klooga alevik, 76703 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6043416 info@kloogakool.ee
Õppejuht: Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee 

Lehola koolimaja
Aadress: Orisküla tee 20, Lehola küla, 76612 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 6042644 info@leholakool.ee
Õppejuht: Kadi- Ingel Kungla  kadi-ingel.kungla@leholakool.ee
Majandusjuhataja abi- Heli Terasmaa tel. 604 26 44 heli.terasmaa@leholakool.ee

Karjaküla lasteaed
Aadress: Keila tee 7, Karjaküla alevik, 76603 Lääne- Harju vald
Kontakt: tel. 53038978 info@leholakool.ee

Laulasmaa Kooli toetusfond “Valge klaver”   EE052200001120110028 Swedbank (saaja: Lääne-Harju Vallavalitsus).