JUHTKOND

Kontakt – tel. 6042644 info@leholakool.ee

Direktori kt – Kadi-Ingel Kungla tel. 6088 901 kadi-ingel.kungla@laulasmaakool.ee

Sekretär – Maaris Paukson tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa heli.terasmaa@leholakool.ee

Koolimaja õppejuht – Nele Lavrikov  nele.lavrikov@leholakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

TUGIPERSONAL 

Eripedagoog – Age Saar e-post: age.saar@leholakool.ee

Eripedagoog – Marika Jegers marika.jegers@leholakool.ee 

SotsiaalpedagoogKristel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee

Kooliõde – Katrin Tõnismäe katrin.tonismae@laulasmaakool.ee

KiVa- tiimi liikmed – Maarika Friedemann maarika.friedemann@leholakool.ee Riina Talvis riina.talvis@leholakool.ee
 
ÕPETAJAD
 Õpetaja Õppeaine  Kontakt 
 Nele Lavrikov  1. klassi klassiõpetaja nele.lavrikov@leholakool.ee
 Aivi Tomson  2. klassi klassiõpetaja; huvijuht  aivi.tomson@leholakool.ee
 Laura Tanni  3. klassi klassiõpetaja; muusika õpetaja laura.tanni@leholakool.ee
 Riina Talvis 4. klassi klassiõpetaja; inglise keel  riina.talvis@leholakool.ee
 Therese Evert  5. klassi klassiõpetaja; kunsti õpetaja therese.evert@leholakool.ee
Maarika Friedemann 6. klass klassiõpetaja; vene keel maarika.friedemann@leholakool.ee
 Simo Savila  kehaline kasvatus simo.savila@leholakool.ee 
 Maro Hoovi tehnoloogia õpetaja mardo.hoovi@kloogakool.ee 
Aveli Vellerind rahvatantsuõpetaja aveli.vellerind@leholakool.ee
Inga Mehide informaatika õpetaja inga.mehide@laulasmaakool.ee
 Eliis Elmik pikapäevarühma õpetaja eliis.elmik@leholakool.ee