JUHTKOND

Direktori kohusetäitja Nele Lavrikov tel. 58874223 nele.lavrikov@kloogakool.ee

Juhiabi –  Marii Raja tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa heli.terasmaa@leholakool.ee

Koolimaja õppejuht – Erika Elissaar, tel. 59190749, erika.elissaar@kloogakool.ee

Projektijuht – Inga Eelmäe inga.eelmae@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

TUGIPERSONAL 

Eripedagoog – Age Saar e-post: age.saar@leholakool.ee

Eripedagoog – Marika Jegers marika.jegers@leholakool.ee

SotsiaalpedagoogKristel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee

Psühholoog –  Liis Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee

Kooliõde – Kertu Natka laulasmaa@eldred.ee

KiVa- tiimi liikmed – Krsitel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee Maarika Friedemann maarika.friedemann@leholakool.ee Riina Talvis riina.talvis@leholakool.ee
 
ÕPETAJAD 2022/2023
 Õpetaja Õppeaine  Kontakt 
 Gerli Paavel  1. klassi klassiõpetaja gerli.paavel@leholakool.ee
Aivi Tomson  5. klassi klassiõpetaja  aivi.tomson@leholakool.ee
Laura Tanni  6. klassi klassiõpetaja; muusika õpetaja laura.tanni@leholakool.ee
Riina Talvis  klassi klassiõpetaja; inglise keel  riina.talvis@leholakool.ee
Therese Evert  klassiõpetaja therese.evert@leholakool.ee
Maarika Friedemann 3. klass klassiõpetaja; vene keel maarika.friedemann@leholakool.ee
Siim Tõnisson  kehaline kasvatus siim.tonisson@leholakool.ee
Mardo Hoovi tehnoloogia õpetaja mardo.hoovi@kloogakool.ee 
Helen Lagle rahvatantsuõpetaja helen.lagle@leholakool.ee 
  klassiõpetaja  
Inga Mehide informaatika õpetaja inga.mehide@laulasmaakool.ee
Eliis Elmik pikapäevarühma õpetaja; kunsti õpetaja eliis.elmik@leholakool.ee
Kristel Talvet abiõpetaja kristel.talvet@leholakool.ee
Kerttu Lohu abiõpetaja kerttu.lohu@leholakool.ee