JUHTKOND

Kontakt – tel. 59190971, 6042644 info@laulasmakool.ee

Direktor – Kadi Mäekuusk tel. 6088 901 kadi.maekuusk@laulasmaakool.ee

Sekretär –  Helen Martsik tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa heli.terasmaa@leholakool.ee

Koolimaja õppejuht – Kadi-Ingel Kungla  kadi-ingel.kungla@leholakool.ee

Projektijuht – Inga Eelmäe inga.eelmae@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

TUGIPERSONAL 

Eripedagoog – Age Saar e-post: age.saar@leholakool.ee

Eripedagoog – Marika Jegers marika.jegers@leholakool.ee

SotsiaalpedagoogKristel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee

Psühholoog –  Liis Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee

Kooliõde – Kertu Natka laulasmaa@eldred.ee

KiVa- tiimi liikmed – Krsitel Talvet kristel.talvet@leholakool.ee Maarika Friedemann maarika.friedemann@leholakool.ee Riina Talvis riina.talvis@leholakool.ee
 
ÕPETAJAD
 Õpetaja Õppeaine  Kontakt 
 Kadi-Ingel Kungla  1. klassi klassiõpetaja kadi-ingel.kungla@leholakool.ee
 Aivi Tomson  4. klassi klassiõpetaja  aivi.tomson@leholakool.ee
 Laura Tanni  5. klassi klassiõpetaja; muusika õpetaja laura.tanni@leholakool.ee
 Riina Talvis 6. klassi klassiõpetaja; inglise keel  riina.talvis@leholakool.ee
 Therese Evert  klassiõpetaja therese.evert@leholakool.ee
Maarika Friedemann 2. klass klassiõpetaja; vene keel maarika.friedemann@leholakool.ee
 Siim Tõnisson  kehaline kasvatus siim.tonisson@leholakool.ee
 Mardo Hoovi tehnoloogia õpetaja mardo.hoovi@kloogakool.ee 
 Helen Lagle rahvatantsuõpetaja helen.lagle@leholakool.ee 
Inga Mehide informaatika õpetaja inga.mehide@laulasmaakool.ee
 Eliis Elmik pikapäevarühma õpetaja; kunsti õpetaja eliis.elmik@leholakool.ee
Kristel Talvet abiõpetaja kristel.talvet@leholakool.ee
Kerttu Lohu abiõpetaja kerttu.lohu@leholakool.ee