JUHTKOND

Direktor – Kadi Mäekuusk (lapsehoolduspuhkusel)

Direktori kt – Kadi-Ingel Kungla tel. 6088901  kadi-ingel.kungla@laulasmaakool.ee

Sekretär – Maaris Paukson tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Majandusjuhataja – Anne Koinberg tel: 6088 903 anne.koinberg@laulasmaakool.ee

Koolimaja õppejuht – Kelly Keevallik tel. 6088 902  kelly.keevallik@laulasmaakool.ee

Lasteaia õppejuht – Ülle Krabo tel. 6088 909 ulle.krabo@laulasmaakool.ee

Huvijuht –  Kristiina Vähk tel. 6088 904 kristiina.vahk@laulasmaakool.ee

Haridustehnoloog – Inga Mehide inga.mehide@laulasmaakool.ee

 

TUGIPERSONAL

Tugikeskuse e-post: tugikeskus@laulasmaakool.ee

Eripedagoog – Krista Jaanus   T, K, N, R  krista.jaanus@laulasmaakool.ee

Eripedagoog/ HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen karin.jantson@laulasmaakool.ee

Logopeed – Pille Möll  E, T, K, N pille.moll@laulasmaakool.ee

Psühholoog – Anne-Ly Lutter  E, K anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee

Sotsiaalpedagoog –  Triin Randrüüt T, N, R triin.randruut@laulasmaakool.ee

Kooliõde –  Katrin Tõnismäe E, T, K katrin.tonismae@laulasmaakool.ee tel 58143002

Õpiabi õpetaja – Silvi Sarapuu silvi.sarapuu@laulasmaakool.ee 

KiVa- tiim:  Kadi-Ingel Kungla, Triin Randrüüt, Anne-Ly Lutter, Karme Beek, Kristel Chambers, Karin Jantson-Viljanen (Laulasmaa Kool), Evelin Einamann ja  Külli Veerme (Klooga koolimaja),  Riina Talvis ja Maarika Friedemann (Lehola koolimaja)

E-post: kiva@laulasmaakool.ee

 

ÕPETAJAD

Õpetaja Õppeaine Kontakt

Silvi Sarapuu

1. klass silvi.sarapuu@laulasmaakool.ee

Maris Vaher

2. a klass maris.vaher@laulasmaakool.ee

Kristi Sui

2. b klass, matemaatika kristi.sui@laulasmaakool.ee

Mari- Anne Olenko

3. a klass; kehaline kasvatus;  marianne.olenko@laulasmaakool.ee
Raili Kuum 3. b klass raili.kuum@laulasmaakool.ee
Ülle Niinemäe 4. a klass; inglise keel ulle.niinemae@laulasmaakool.ee
Jaana Roos 4. b klass; rahvatants 2. klassid  jaana.roos@laulasmaakool.ee
Siiri Vaga 5. a klass; matemaatika  siiri.vaga@laulasmaakool.ee
Gerli Israel 5. b klass; kehaline kasvatus  gerli.israel@laulasmaakool.ee
 Karme Beek 6. a klass, eesti keel ja kirjandus karme.beek@laulasmaakool.ee
Kristel Chambers 6. b klass, inglise keel  kristel.chambers@laulasmaakool.ee
Kelly Keevallik  õppealajuhataja, inglise keel  kelly.keevallik@laulasmaakool.ee
Aala Kraaner 7. a klass; rahvatants  aala.kraaner@laulasmaakool.ee
Kaire Einer 7. b klass; eesti keel; kirjandus  kaire.einer@laulasmaakool.ee
Aet Laurik 8. a klass füüsika, keemia, lood.õp.  aet.laurik@laulasmaakool.ee
 Karin Jantson-Viljanen 8. b klass; eripedagoog  karin.jantson@laulasmaakool.ee
Krista Jaanus 9. a klass; eripedagoog  krista.jaanus@laulasmaakool.ee
 Svetlana Jürisaar 9. b klass; inglise, vene keel  svetlana.jurisaar@laulasmaakool.ee
Terje Urbanik  ajalugu, ühiskonnaõp.;   terje.urbanik@laulasmaakool.ee
Sirje Rints  vene keel  sirje.rints@laulasmaakool.ee 
 Merit Eskel  inimeseõpetus  merit.eskel@laulasmaakool.ee
 Niina Peerna  vene keel   niina.peerna@laulasmaakool.ee
 Aveli Vellerind rahvatants  aveli.vellerind@laulasmaakool.ee
Mardo Hoovi tehnoloogiaõpetus

mardo.hoovi@laulasmaakool.ee

Riina Talvik bioloogia  riina.talvik@laulasmaakool.ee
 Egle Kaur geograafia  egle.kaur@laulasmaakool.ee
Inga Mehide matemaatika; informaatika; ettevõtlusõpetus; haridustehnoloog  inga.mehide@laulasmaakool.ee
 Piret Arikainen  muusika 1. klassid; mudilaskoor  piret.arikainen@laulasmaakool.ee
 Ulvi Valle  käsitöö ja kodundus  ulvi.valle@laulasmaakool.ee
 Mati Eskel  tehnoloogiaõpetus mati.eskel@laulasmaakool.ee
 Lea Maurer  kunst  lea.maurer@laulasmaakool.ee
 Anne- Ly Lutter  karjääriõpetus; psühholoog  anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee
Gerli Israel kehaline kasvatus  gerli.israel@laulasmaakool.ee
Jüri Rumm kehaline kasvatus  juri.rumm@laulasmaakool.ee
Krista Jaanus eripedagoog  krista.jaanus@laulasmaakool.ee
Liivia Muhel tugiisik  liivia.muhel@laulasmaakool.ee
Siiri Vaga matemaatika siiri.vaga@laulasmaakool.ee
Anne Mänd PPR  anne.mand@laulasmaakool.ee