ÕPILASTE HUVIRINGID 2021/2022 ÕA

Sellel aastal palume oma soovist huviringis osaleda kirjutada otse juhendajale. Juhendaja e-mail on ringi tutvustuse juures. Ringis osalejate arv on piiratud.

Esmaspäev

 • Tennise- ja spordiring
  Huviringi eesmärk on parandada laste füüsilisi omadusi, liigutuste koordinatsiooni ja eluterveid harjumusi. Tunni sisu: tennisemängu tehnika, pallimängud (korvpall, jalgpall, saalihoki, rahvastepall jne.)
  Toimumisajad:
  E: 13.00 – 13.45 2B
  13.55 – 14.40 2A
  14.50 – 15.35 4.klassid
  Palume huvilistel kirjutada mati.kaljumets@gmail.com

 • Foorumteater (6.-9.klass) kell 16.00
  Foorumteater on osalusteater, mis ajendab õppima ja leidma lahendusi erinevatele probleemidele. Foorumteatris saab inimene harjutada, kuidas tulla toime igapäevaelus tekkivate olukordadega, mis tulenevad suhetest ja suhtlemisest.
  Merit.eskel@laulasmaakool.ee; Anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee
 • JUDO kell 15.45 (7-13 aastased), kell 17.15 (4-6 aastased)
  Regulaarne judo treening arendab jõudu, kiirust, painduvust, vastupidavust, tasakaalu, koordinatsiooni, reflekse, keskendumist, enesekindlust, vastastikust mõistmist, oma partnerist lugupidamist ja muid positiivseid isiksuseomadusi, õpetades ühtlasi tundma oma keha.
  Judo ei soodusta agressiooni. Kaaslastega suheldes õpib laps tegema koostööd, austama partnerit, arendama ja mõistma iseennast. Kuna tegemist on algselt lahingus kasutatud võitluskunstiga, arendab judo selliseid iseloomuomadusi nagu austus, distsipliin, emotsionaalne tasakaal ning tutvustab lastele muid väärtusi igapäevaseks eluks.
  Info: www.dokyo.ee
  jaanus@dokyo.ee

Teisipäev

 • Spordimängud
  T: 11.55 – 12.40 1B
  13.00 – 13.45 2B
  juhendaja Mati Kaljumets
   
 • Kunsti- ja klaasiring (2.klassid) kell 14.45 (materjali tasu 10€/kuus) 
  Kunsti- ja klaasiring on sobiv neile õpilastele, kes peale koolitunde soovivad oma vaba aega sisustada neile meelepärase tegevusega – kunstiga. Ringis joonistame, maalime, teeme klaasimaali ja – sulatust, keraamikat ja õpime mitmeid teisi huvitavaid tehnikaid. Ringi eesmärk on tegeleda kustiga mitmekülgsemalt ja süvenenumalt, kui koolitund seda võimaldab.
  lea.maurer@laulasmaakool.ee

 • Loovkirjutamine/lingvistika kell 15.45
  Sulle meeldib sõnu ritta seada ja vaadata, mis juhtub? Siis tule ja kirjutame koos! Huviring 5.-9. kl õpilastele, kellele meeldib kirjutada ja/või lugeda.
  Registreerimine: karme.beek@laulasmaakool.ee
 • Korvpallitrenn kell 15.30 (1.-2.klass) ja kell 17.00 (3.—5.klass)
  Esimestel aastatel tegeleme rohkem lapse üldiste kehaliste võimete ja koordinatsiooni arendamisega. Lapsed mängivad palju liikumismänge ja õpivad korvpallitehnika elemente.
  Info: laulasmaa@laaneharjukk.eu

Kolmapäev

 • TORE ring (6.-9.klass) kell 16.00  
  TORE- ring on sotsiaalsete oskuste õpetamise ring, kus eelkõige õpitakse paremini iseendaga toime tulema. Selle tulemusena on noor tähelepanelikum kaaslaste suhtes, märgates iseendaga teadlikult tööd tehes ka koolikaaslaste rõõme ja muresid. Selles ringis õpitakse olema julgem ja avatum, olema parem klassi- ja koolikaaslane. Ühtlasi parem kodanik. Läbi elutervete väärtuste jagamise õpib noor iseennast valutumalt leidma. Tugiõpilane ehk torekas on koolis märkaja, kuulaja, vajadusel sekkuja. Meie tegemistele saab kaasa elada ajaveebis. http://torelaulasmaa.blogspot.com.ee/. Tahad rohkem teada? Vaata www.tore.ee
  Merit.eskel@laulasmaakool.ee; Anne-ly.lutter@laulasmaakool.ee

 • Contemporary tants kolmapäeviti kell 17.30 (29€/kuu)
  Free Flow Studio eesmärk Laulasmaa Koolis on pakkuda tantsulist ja rütmilist tegevust, seda läbi nii tänava kui vabatantsu vormide. Samuti esinemiskogemust, distsipliini, meeskonnatööd.
  Meie varasemad saavutused: https://www.freeflowstudio.eu/awards
  Info: info@freeflowstudio.eu

Neljapäev

 • Spordimängud kell 14.50 (juhendaja Mati Kaljumets)
  13.55 – 14.40 1B
  13.55 – 14.40 4.klassid

 • Puutööring kell 13.55  ja 14.40 (alates 2.klassist)
  Puutööringi eesmärk on arendada lapse tehnilist taipu, ilumeelt ja järjekindlust, õppida kavandama ja disainima lihtsamaid praktilisi töid ning kasutama erinevaid tööriistu ja õigeid töövõtteid.
 • Kandlering kell 13.55 (algajad) 
  Kannel on eestlaste muistne pill ning seda tunnevad ka paljud lähemad ja kaugemad rahvad. Kandleringis õpime mängima seda imelist muusikariista.
  Info: piret.arikainen@laulasmaakool.ee

 • Kunsti- ja klaasiring (3.klassid) kell 14.45 (materjali tasu 10€/kuus)
  Registreerimine: lea.maurer@laulasmaakool.ee

 • JUDO JUDO kell 15.45 (7-13 aastased), kell 17.15 (4-6 aastased)
  Täpsem info ja registreerimine www.dokyo.ee/tule-judo-trenni või aadresil judoklubi@dokyo.ee

Reede

 • Kandlering kell 13.55 (edasijõudnud)
  Kannel on eestlaste muistne pill ning seda tunnevad ka paljud lähemad ja kaugemad rahvad. Kandleringis õpime mängima seda imelist muusikariista.
  Info: piret.arikainen@laulasmaakool.ee

  Päästering (1.-9.klass) kell 14.50
  Kas oled mõelnud, mida saad sina teha selleks, et sinu ja sinu sõprade kodud oleksid tuleohutud ja ei juhtuks halbu õnnetusi? Kuidas ohutult möllata veekogu ääres? Mida teha liiklusõnnetuse korral ning kuidas oleks ohutu liigelda? Mida teha kui märkad kahtlast metallist eset metsas? Kuidas aidata sõpra kui jalgpalli mängides saab ta viga? Mis töö see tegelikult on, mida tuletõrjujad igapäev teevad ja miks nad peavad meie jaoks olemas olema 24 tundi 7 päeva nädalas?
  Tule, võta sõber kaasa ja saame koos küsimustele vastused päästeringis!
  Info ja registreerimine: katrin.magedi@hotmail.com

Kokkuleppel

 • Kitarritunnid
  info: rando.oja@gmail.com
 • Viiuli ja klaveriõpe kokkuleppel
  mihkel.tikerpalu@mkkool.laaneharju.ee

  Uurime ka, et kas on huvilisi Jaapani keele ja kultuuri huviringis on võimalik teha tutvust jaapani keelega. Alustades lihtsatest asjadest nagu näiteks numbrid, värvid, enesetutvustus, olulisemad fraasid ja jaapani keele tähestikud. Lisaks sellele on võimalik saada uusi teadmisi Jaapani kultuuri ning popkultuuri kohta. Loomulikult on igasugused täiendavad küsimused ka oodatud.
  Info ja registreerumine:
  jakobp6llu@gmail.com