Tervisenädal Laulasmaa Koolis 02.-06. aprill

Pärimuskultuurikonverents “Folklooriring lasteaias” 05. aprill Laulasmaa koolimaja aulas
26. märts 2018
Projekt “Sõpruskoolid”- Laulasmaa Kool ja Valgevene Minski Keskkool nr 48
26. märts 2018

Tervisenädal Laulasmaa Koolis 02.-06. aprill

Laulasmaa Koolis 0n 02.-06. kuulutatud tervisenädalaks.

• Laulasmaa koolimajas terve nädala vältel 3. ja 4. vahetundide ajal õuevahetunnid.

06. aprillil tähistame maailmatervisepäeva sammude lugemise päevaga. Võistlus, kus kõige rohkem samme teinud õpilast autasustatakse väikse tervisliku auhinnaga. End peab registreerima kooliõe Kertu kabinetis tervisenädalale eelneval  nädalal (26.-29.03). Sammude arvestus toimub koolipäeva jooksul. Kasutada saab sammude arvestamiseks äppi, randmel olevat kella, sammulugejat. Samme arvestatakse koolipäeva algusest koolipäeva lõpuni. Enne bussi peale minekut tuleks Kertu kabinetist läbi käia ja käidud sammud fikseerida.

NB! Sammulugemisest on oodatud osa võtma ka õpetajad.

Terve nädala on PPR söögiks erinevad smuutid (5 smuutit). Retseptid on oodatud õpilastelt/õpetajatelt nädal varem, et  majandusjuhataja Anne saaks tellida vajaminevad  komponendid.

Terve nädala jooksul on vahetunnis  võimalik näksida värskeid köögivilju.

• Klooga koolimaja õpilased lähevad 03. aprillil tervisenädala raames ujuma Paldiskisse.
  • Lehola koolimaja tähistab 06. aprillil rahvusvahelist spordipäeva ning 3. klassidel on klassiõhtu, mille teemaks on “Naer on terviseks”.

Kooliõde Kertu liigub tervisenädal iga päev erinevate majade vahel, et põnevaid tervisealaseid teadmisi viia kõigile õpilastele.