Projekt “Sõpruskoolid”- Laulasmaa Kool ja Valgevene Minski Keskkool nr 48

MTÜ Pereseiklus ootab 8-10 aastaseid piirkonna lapsi seikluslaagrisse
29. märts 2018

Projekt “Sõpruskoolid”- Laulasmaa Kool ja Valgevene Minski Keskkool nr 48

Eelmise õppeaasta sügisel sõlmisid Laulasmaa Kool ja Valgevene Minski Keskkool nr 48 sõpruslepingu. Selle üheks osaks on sõpruskohtumised. Möödunud kevadel külastasid Minski Keskkooli Laulasmaa Kooli õpilased ja õpetajad. Sel kevadel kostitame külalisi meie. Nad saabuvad 9.04 ja lahkuvad 13.04. Tulemas on 10 täiskasvanut ja 9 õpilast vanuses 13-16.

Vajame Laulasmaa Kooli 6.-9. klassi õpilaste peredelt abi õpilaste majutamisel peredesse. Õpilane, kes sel kevadel majutab vähemalt ühe Minski kooli õpilase, saab järgmisel kevadel võimaluse osaleda projektikohtumisel Valgevenes.

Palume lapsevanematel, kes on valmis Minski noori majutama, kontakteeruda huvijuht Gethe Kooliga hiljemalt 29.03.2018 meiliaadressil: gethe.kooli@aulasmaakool.ee

Postituse tunnuspilt: http://mynativebelarus.blogspot.com.ee/2014/04/nature-of-belarus.html