Miksike kutsub osalema videoviktoriinil

Laulasmaa Kooli õpilased saavutasid “Liiklustark 2018” võistlusel III koha
29. mai 2018

Miksike kutsub osalema videoviktoriinil

LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!

Kutsume 2.-11. kl õpilasi osa võtma RAHVUSVAHELISE VIDEOVIKTORIINI loomisest! Osalejateks on Eesti, Gruusia ja Ukraina koolid. Osalemiseks tuleb teha video (nt mobiiliga) ühest huvitavast paigast, mida külastatakse ning kirja tuleb panna ka küsimus (ingl k) selle koha kohta. Nii valmibki videoviktoriin, mida hakatakse ühiselt lahendama Eestis, Ukrainas ja Gruusias.

Küsimuste loomiseks on aega 21. septembrini 2018.

KUIDAS OSALEDA?
1. Oled huvitavas paigas (Eestis või mõnes teises välisriigis). Mõtle välja küsimus selle paiga kohta (inglise keeles).
2. Võta telefon vm ja salvesta video selle paiga kohta (30 sek/ kuni 100 MB / mp4) ning esita selles videos enda poolt välja mõeldud küsimus inglise keeles.
3. Pane küsimus kirja ning lisa sellele 1 õige ja 2 vale vastust (inglise keeles).
4. Pea meeles, et küsimus peab sisaldama õiget informatsiooni selle paiga kohta. Sul tuleb küsimuse kohta lisada ka infoallikas, kust näeb tõestust selle kohta, et küsimus oli sisuliselt õige.
5. Video peab olema poliitiliselt korrektne ning ei tohi sisaldada laimu või ebaviisakat sisu.
6. Küsimuse võib salvestada mobiiltelefoniga või mõne muu vahendiga.
7. Salvesta küsimus GoogleDrive`i (http://www.google.com/drive/) ja veendu, et link on avalik (kuni 2018. a lõpuni).
8. LISA VIDEO ANDMED siia vormi. Veendu, et lisasid kogu info, mida küsiti.
9. Video peab olema saadetud ja Google`i vorm täidetud perioodil 21. mai – 21. september 2018.
10. Iga osaleja saab saata ainult ühe võistlustöö. Video võib olla tehtud 1 või 2 inimese poolt.
11. 5 parimat autorit (igast riigist) saavad auhinnad. Kõiki videoid hindab žürii, milles on hindajaid igast osalevast riigist.
12. Tea, et osaledes võistluses annad korraldajatele õiguse võistlustööd kasutada Eesti, Ukraina ja Gruusia lehel.
KÜSIMUSE NÄIDE: https://www.youtube.com/watch

KONTAKT: Kristiina Rattasepp (kristiina@miksike.ee) ja Milla Pilv (milla@miksike.ee)/ Eesti
Margarita Noskova (Ukraine)
Khatuna Tsikhelashvili (Gruusia)