Laulasmaa Kooli mudilaskoor, A kategooria 83 punkti ja hõbediplom

Taimekasvatusprojekt “Kurgisõbrad” Laulasmaa lasteaias
8. mai 2018
Laulasmaa Kooli õpilased andsid oma panuse heategevuslikul teatejooksul
10. mai 2018

Laulasmaa Kooli mudilaskoor, A kategooria 83 punkti ja hõbediplom

dav

03.-06. mai viibisid 53 Laulasmaa Kooli mudilaskoori lauljat koos juhendajatega Leedus VIII korda toimunud festival- konkursil Kaunas Cantat.

Diplomeid jagati igas kategoorias 100 punkti arvestuses:

90-100 punkti kulddiplom

80-89 punkti hõbediplom

70-79 punkti pronksdiplom

Laulasmaa Kooli mudilaskoor saavutas A kategoorias 83 punktiga hõbediplomi väärilise koha. Lisaks andsid festivali korraldada aidanud vabatahtlikud koorile “Vabatahtlike eripreemia”. Palju õnne kõigile lauljatele ja juhendajatele.

Soovime tänada koori ja juhendajate poolt Hugo Orgmetsa vanemaid, kes olid meile kogu reisi vältel abiks nõu ja jõuga. Kati Mia Püve isa, kes tagas meile piisava koguse veepudeleid, et Leedu soojas suves vastu pidada. Lisaks täname Johanna Gretel Rajandi, Sofia Gorohhova, Eliis Pirnpuu ja Eleanora Piiri vanemaid, kes võtsid vaevaks võtta ette see pikk reis ja tulid meile toetust avaldama. See tegi kogu reisiseltskonnal südame soojaks. Aitäh meie ütlemata tublidele dirigentidele Sille Ojastule ja Piret Arikainenile koori just hõbediplomi väärilisele tasemele viimise eest.

Juba oleme saanud kutseid järgmistele festivalidele. Nii vahva seltskonnaga on lausa lust koos mööda maailma rännata.