Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja võtab vastu õpilasi 1.-6. klassidesse!

Lääne- Harju Laululaps 2018
12. apr. 2018
E-õppepäev Laulasmaa koolimajas 20.04
18. apr. 2018

Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja võtab vastu õpilasi 1.-6. klassidesse!

Pakume väga häid õpitingimusi väikeses ja rahulikus koolikeskkonnas. Õpilaste päralt on kvalifitseeritud õpetajad ja tugispetsialistid. Koolimaja asub looduskaunis kohas, millel on väga hea rongiühendus Tallinna, Paldiski ja Keilaga. Koolimajas on väga hea materiaal-tehniline baas õppe-ja kasvatustöö läbiviimiseks. Lisaks on võimalus osaleda erinevates huviringides ja naabruses asuva Noortekeskuse tegevustes.

Lisaks lõunasöögile pakume tasuta hommikuputru ja pikapäevarühma tundides osalemise võimalust ning õhtuoodet soovijatele.

Klooga koolimaja õppe-ja päevakava ning muude dokumentide ja tegemistega on võimalik täpsemalt tutvuda kodulehel www.laulasmaakool.ee ja facebookis: Laulasmaa Kool Klooga koolimaja või helistades nr 6043143 ja ise kohale tulles aadressil Aedlinna tee 5, Klooga alevik, Lääne-Harju vald.

Kui sinu laps vajab õppimiseks rahulikku koolikeskkonda, kus õpetaja jõuab iga lapseni, siis on Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja just õige õppeasutus sinu lapsele.

Informatsiooni kooli astumiseks saab samuti kooli kodulehelt.