E-õppepäev Laulasmaa koolimajas 20.04

Laulasmaa Kooli Klooga koolimaja võtab vastu õpilasi 1.-6. klassidesse!
16. apr. 2018
Harjumaa Laululaps 2018 tulemused
23. apr. 2018

E-õppepäev Laulasmaa koolimajas 20.04

Tere, hea lapsevanem

Tuletame meelde, et sel reedel  20. aprillil toimub Laulasmaa Koolis taas e-õppepäev. Sellel päeval ei toimu traditsioonilisi koolitunde, vaid õpilased õpivad kodus ning tunnid toimuvad veebi vahendusel.

E-õppe keskkonda saab siseneda siit: https://laulasmaaopib.weebly.com/

Link on kättesaadav ka eKoolist, kodulehelt ja Facebookist.

Palume suunata lapsed e-õppima reedel ajavahemikus  9.00- 15.35. Õpetajad on abi vajavatele õpilastele ja lastevanematele kättesaadavad päeva jooksul eelnevalt kokkulepitud viisil (v.a. need õpetajad, kes on õppe-ekskursioonil), samuti on enamus klassides õpilaste seast määratud tehniline tugi, kes saab vajadusel abistada oma klassikaaslasi.

Hea lapsevanem, palun suuna oma laps reedel e-õppe keskkonda õpetajate koostatud õpiülesandeid lahendama, oled lahkesti oodatud ka oma last abistama ja toetama selles protsessis.

Põnevat e-õppepäeva ja päikselist kevadvaheaega!

Kohtumiseni 2. mail!

Laulasmaa Kooli õpetajad