Kontaktid Lehola lasteaed

 

JUHTKOND

Direktori kohusetäitja Nele Lavrikov tel. 58874223 nele.lavrikov@kloogakool.ee

Juhiabi– Marii Raja tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Lehola lasteaia õppejuht – Erika Elissaar tel. 59190749  erika.elissaar@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa , 6088930, 59066030 heli.terasmaa@leholakool.ee
 
Rühm Oravad
 
Õpetajad:
Lasteaiaõpetja abi: Virve Koort
 
Rühma telefon: 53569549
 
Rühm Lepatriinud
 
Õpetajad:
Anneli Aljas -Uutma
Lasteaiaõpetaja abi: Reelika Tammu
 
Rühma telefon: 53438461
 
Rühm Kiisud
 
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Sirje Tukkia
 
Rühma telefon: 53493340
 
 
Karjaküla lasteaia rühm Mesimummud
 
Õpetajad:
Lastaiaõpetaja abi:
Margit Kiik
Karin Torri
 
Rühma telefon: 53038978
 
Lastega töötavad spetsialistid
Muusikaõpetaja – Laura Kukumägi laura.kukumagi@leholakool.ee
Liikumisõpetaja  –  
HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53076680 karin.jantson@laulasmaakool.ee
Eripedagoog – Age Saar age.saar@leholakool.ee
Logopeed (vene keelt kõnelevatele lastele) -Valeria Sedler valeria.sedler@kloogakool.ee
Logopeed – Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee 
Psühholoog – Liis Getter Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee