Kontaktid Lehola lasteaed

JUHTKOND

Üldkontakt – tel. 6088 900 info@laulasmaakool.ee

Direktor – 

Juhiabi-personalispetsialist – Marii Raja tel: 5443 0217 marii.raja@laulasmaakool.ee

Lehola lasteaia õppejuht – Erika Elissaar tel. 59190749  erika.elissaar@kloogakool.ee

Majandusjuhataja abi – Heli Terasmaa , 6088930, 59066030 heli.terasmaa@leholakool.ee

 

TUGISPETSIALISTID

HEV koordineerija – Karin Jantson-Viljanen tel: 53076680 karin.jantson@laulasmaakool.ee

Eripedagoog – Age Saar age.saar@leholakool.ee

Logopeed (vene keelt kõnelevatele lastele) – Valeria Sedler valeria.sedler@kloogakool.ee

Logopeed – Siiri Kliss siiri.kliss@kloogakool.ee

Psühholoog – Liis Getter Müürsepp liis.muursepp@laulasmaakool.ee

RÜHM ORAVAD
Õpetaja Anu Lindus anu.lindus@leholakool.ee
Õpetaja Raidi Allikas raidi.allikas@leholakool.ee
Õpetaja abi Virve Koort  
Rühma kontaktid tel. 53569549 leoravad@leholakool.ee 
 
RÜHM LEPATRIINUD
Õpetaja Anneli Aljas-Uutma annelialjasuutma@leholakool.ee
Õpetaja Külli Kivilo kulli.kivilo@leholakool.ee
Õpetaja abi Reelika Tammu  
Rühma kontaktid tel. 53438461 lelepatriinud@leholakool.ee
 
RÜHM KIISUD
Õpetaja Margit Siller margit.siller@leholakool.ee
Õpetaja Margit Altmets margit.altmets@leholakool.ee
Õpetaja abi Sirje Tukkia  
Rühma kontaktid tel. 53493340 lekiisud@leholakool.ee
 
KARJAKÜLA LASTEAIA RÜHM MESIMUMMUD
Õpetaja Kristi Viik kristi.viik@leholakool.ee
Õpetaja Alina Mihhailova alina.mihhailova@leholakool.ee
Õpetaja abi Margit Kiik  
Õpetaja abi Katrin Torri  
Rühma kontaktid te. 53038978 kamesimummud@leholakool.ee

Muusikaõpetaja (Leholas) – Laura Kukumägi laura.kukumagi@leholakool.ee

Muusikaõpetaja (Karjakülas) – Aivar Uuk

Liikumisõpetaja  –  Janar Prantsen janar.prantsen@leholakool.ee