Kontaktid Lehola lasteaed

Kooli õppejuht Nele Lavrikov nele.lavrikov@leholakool.ee
telefon: 6042644
Lasteaia õppejuht Erika Elissaar erika.elissaar@kloogakool.ee
telefon: 59190749
 
Rühm Oravad
Õpetajad:
Lasteaiaõpetja abi: Virve Koort
Rühma telefon: 53569549
 
Rühm Lepatriinud
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Reelika Jõgi
Rühma telefon: 53438461
 
Rühm Kiisud
Õpetajad:
Lasteaiaõpetaja abi: Sirje Tukkia
Rühma telefon: 53493340 
 
 
Karjaküla lasteaia rühm Mesimummud
Õpetajad:
Kristi Viik 
Alina Mihhailova
Lastaiaõpetaja abi:
Anneli Eelmäe
Margit Kiik
Rühma telefon: 53038978
 
Muusika -ja liikumiseõpetaja Malle Klamp  malle.klamp@leholakool.ee
Liikumisõpetaja  Nele Truubon nele.truubon@leholakool.ee
Eripedagoog Age Saar age.saar@leholakool.ee
Logopeed (vene keelt kõnelevatele lastele) Valeria Sedler valeria.sedler@kloogakool.ee